بیان وحشتناک ترین جاییه که میشه دید

_ طرف سه تا اکانت داره و هر دفعه با یه شخصیت جدید میاد _

_ دروغ در مورد سن _

ب من چ

_ دروغ در مورد زندگی _

ب من چ

_ هر دو هفته یه بار رل عوض میکنن ملت _

ب من چ

_ اسم حسای کثیفشون رو عشق میذارن _

ب من چ

_ بی احترامی نشه ولی عاخه عشق مجازی ؟ میشه یکی به من اموزش بده چیجوری یه حس غیر دوستانه و خاهرانه دارید به هم ؟؟ نه عاقا میخام بدونم واقعن D: _

ب من چ

_ ازدواج سفید در نوجوونی :) _

ب من چ

_ همه"اکثرن" از دم منحرف جنسی _

ب من چ

_ توهم زدن ! " منظوری ندارم ولی چرا دارم مگه چی زدین که رول میرین ب قول خودتون ؟ من خندم میگیره ! _

ب من چ

_ یکی پیدا نمیشه حتی یه بار رل نزده باشه یا کار نکبتی نکرده باشه _

ب من چ

_ با چار تا کامنتو شیش تا ایموجیو دو سه تا نقطه ویرگول عاشق میشن _

ب من چ

_همه از دم افسرده _

ب من چ

_یه نفر به زندگی امیدوار نیس _

_ یه نفر سعی نمیکنه به جای گذاشتن پست " چسناله نکنید بیان افسرده میشه " بیاد یکم امید بده نه اینکه سرزنش کنه

(کسایی ک چسناله میذارن نمیفهمن ک زندگیشون و مشکلاتشون ب ما ربطی نداره ولی جناب نمیفهمی تو خودت ازون نفهم تری ؟) _

" منظورم ب کس خاصی نیس چون کل وبایی ک من فالو کردم شاید سر جمع بیستاهم نشن اونائم یا مال دوستای خودمن یا مال کیپاپ . دارم میگم ک خیلیاتون رو نمیشناسم و نمیدونم کدوماتون پست میذارین ک چسناله نکنید به هر حال علاوه بر متنی ک قرار میدین یه چیز انگیزشی بذارین تورو خدا ملت اینجوری افسرده تر میشن ناموسن وکیلی"

_همه اومدن بیان برای دور شدن از زندگی حقیقیشون نه اینکه بگیم من میرم تو نرو تو گوه بخور من زر بزنم عر بزنم ک تو نری و فلان (؟) _

_ بیان رو به عنوان یک سرگرمی انتخاب کردیم _

_ اینجوری بخاید به گوه بکشیدش خودِ من به شخصه با مدیریت بیان زر میزنم که به جای جمله " رسانه ، متخصصان و اهل قلم " بنویسن اون بالا " تیمارستان و افسرده خانه بیان به همراه چند تا دکتر شاخ که میگن خفه شین زندگیتون به خودتون مربوطه & چسناله نکنید "_

_ نمیدونم میدونید یا نه ولی خواهش میکنم این رو بدونید که زندگی شما به ما چه اصن ! افسرده بودن شاخ بودن نیست ! مایه ننگ ـه ! و اینکه چقد خار و ذلیل ممکنه به نظر برسید (؟) _

_ نمیگم از دم همه خفه ! ولی میگم ک چیزی ب نام کامنت خصوصی وجود داره ک میتونید مشکلاتتون رو با دوستاتون حل کنید و پیش اونا افسرده بشید ن اینکه همه عالمو عادم خبر دار بشن _

.

.

.

____ یه سری نکته در مورد خودم ____

__ یادتونه چند وقت پیش عطیه اینجا یه پست گذاشت که وندا گفته اگ تا 6 مهر خبری نشد ینی فوت شده ؟ خب میخوام بگم که عاره اون پست رو من نذاشتم عطیه کسی بود که پسوورد و یوزر نیمم رو بهش دادم چون از مرگ خودم مطمئن بودم __

__ میخوام بگم من ایسگاتون نکردم به هر حال دلیلی برای توضیح کاری ک کردم نمیبینم چون زندگی شخصی من به کسی ربط نداره و نمیخوام قاطیش بشید ولی این رو بدونید که من وقتی که برگشتم به همه قول دادم که دیگه این کارو نکنم چون تا وقتی خدا نخواد نمیشه __

__من 2.3مهر اون گوه رو خوردم در حالی که خبرش به شما 7 مهر رسید . خب این چی میتونه باشه به جز اینکه نمیخواستم بدونید و دعا میکردم عطیه یادش رفته باشه چی گفته بودم بهش ؟ __

__ راستش نمیدونم ولی ،،، انقدری عطیه رو رفیق خودم میدونم که حتی دلم نیومد چیزی که اون زمان برام نوشت رو پاک کنم از پنلم :) __

و من با هر بار دیدن این یادم میوفته که دیگه نباید گوه اصافه ای بخورم :)

و خب معذرت میخوام .

.

.

.

___ اصن دلم میخواد ملت بدونن چقد ادم هستن که هر روز کامنت خصوصی میدن و خب با هر بار زر زدن با من به زندگی امیدوار میشن __

__ اینو میخوام بدونین ک من حاضرم و قسم میخورم که خودم رو نابود میکنم تا شماا حالتون خوب بشه پس حال بدتون رو بیاین پیش من خالی کنین اگ کسی نیس توجه ای کنه و هر وقت ناراحت بودین میتونین اصن ناشناس باهام زر بزنین باشه ؟ به هر حال ادمی نیستم ک بعد از شنیدن حقیقتای زندگی ادما دیدم نسبت بهشون عوض بشه یا حقیقتایی ک مربوط ب خودشونن  . __

__ هیچ چیز من رو ناراحت نمیکنه چون چیزی برام مهم نیس . ولی حال بد اشناهام واقعن باعث میشه احساس " نادر تو هیچ گوهی نیستی " بهم دست بده ! پس میشه یه کاری کنید این حس ازم دور شه لدفن ؟ عاه بیاین زر بزنین باهام :(

__ میخوام بگم ک من عادم ظالمی نیستم چینجا وکیلن ، ولی چرا اکثرتون میترسید ازم ؟ ، یا اگ نمیترسید اون اوایل اینجوری بودید به هر اصن موید باشین __

__ ـــِم میشه اگه سو تفاهمی هست یا پیش اومده توی همین پست خصوصی بهم بگید چون نمیخام با کسی رودربایسی/واسی داشته باشم .

__ خیلی عادم بخشنده ایم اصن دارک مارک و اینا ـم نیستم اتفاقن اگ باشم هم توی مجازی این جوری نیستم  ،  تو مجازی خیلی رئوفم اصن __

_ هیچ قصد توهینیم نداشتم نیاین بگین با من بودیو فلان ک اصن جواب نمیدم __

__ ــِم میخاستم کامنتای این پستو ببندم ولی عاقا ینی چی کامنتا همه جارو بستم __

ب من چ :/ " ودف نادر ؟

#خودرگیری_مزمن_کاذب

موید :)!!

هر کی فایتر رو میشناخت

بیان وحشتناک ترین جاییه که میشه دید

,ب ,ک ,رو ,چ ,؟ ,من چ ,ب من ,به هر ,    ,؟  

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

حفاظ های ساختمانی LandscapeGarden تخصص اعترافات یک درخت روستای قهرآبادسفلی خرید کتاب های آموزشی Computer Sciences نیوجاب | آگهی اخبار استخدامی سراج مشاوره تحصیلی و اخبار دانشگاه علمی کاربردی تمامی مقاطع